Jdi na obsah Jdi na menu
 


logo

Unreal Tournament je akční žánr hry. Jde o mutiplayerovou hru, ve které se přes internetové připojení utkává tisíce hráčů denně. Hra obsahuje ve složce "System" i editor pro tvorbu vlastních map. Pokud nemůžete hrát přes internet je tu možnost hrát s boty (počítačově ovládaní hráči). Máte také na výběr osm obtížností podle Vašich zkušeností. A pokud Vám ani poslední obtížnost "Godlike" nebude stačit je možno nastavit zvlášť každému botovi AI, přesnost, reakce, camping ... V natavení hry si "Mutators" můžete nastavit vylepšení, se kterými chcete danou hru hrát. Např. si můžete nastavit "Flak arena", a poté hrát v mapě jen se zbraní Flak cannon a nebo můžete nastavit neviditelnost všem a naopak zrušit všechna vylepšení.

      

TAKTIKA

  

Moje taktika k UT je celkem jednoduchá. Vždy se snažím udržet se od soupeře větší vzdálenost, jelikož přesnost je jedna z mých nejlepších vlastností je pak jednoduché soupeře sestřelit téměř čimkoliv. Vždy a všude skáču ze strany na stranu. Je to moje nejlepší vlastnost. Ne že bych si nějak věřil, ale popravdě řečeno, když skáčete každou hru a máte nahráno pár tisíc minut tak jste téměř nesestřelitelní.

       

ZBRANĚ A JEJICH VÝHODY

  

1. Translocator - Klasický teleport. Když namíříte na nepřítele, vystřelíte a sekundárnim módem se teloportujete jenoduše se rozprskne na sr.... a může mít jakékoliv brnění.

1. Chainsaw Melee - Primární mód na nic, ale druhý je super dá se dát pěkný headshot ale chce to trochu cvik.

1. Impact Hamer - je to zbraň používaná jen když nemáte nic jiného. Sekundární mód střelby je opravdu uctihodný když se ale trefíte.

2. Encofer - Velmi dobrá zbraň, ale taky podceňovaná. Její primární mód ubere 25 hp a je nadměrně přesný. Sekundární má rychlejší kadenci, ale co se týče přesnosti tak je to horší.

3. GES Biorifle - Taková malá potvora, která ve svém primáru střílí zelený kapky, které jsou ale celkem silné, lepí se na zeď a nějakou chvíli tam vydrží. Můžete je i nacákat na zem a pak když přes ně někdo přejde má celkem problém. V sekundáru se nabije několik kapek najednou a pak když celým hlenem trefíme soupeře tak je po něm ať má cokoliv.

Další strana